Oferta

Doświadczenie, pasja, rzetelność

Tworzymy od kilkunastu lat spółkę autorską realizującą projekty fotograficzne, edytorskie i internetowe na terenie całego kraju. Działamy wspólnie, uzupełniając swoje umiejętności, wzbogacamy nasze możliwości oraz ofertę.

Darek Jędrzejewski zajmuje się przede wszystkim fotografią oraz oprawą pisarską. Od 1995 r. współpracował już edytorsko z wydawnictwami: Bauer, Muza, Carta Blanca, Hachette i Murator. Efektem jest kilkaset artykułów prasowych oraz publikacje książkowe. Zajmuje się głównie tematyką budowlaną, historyczną, turystyczną oraz zdrowotną. Jedną z cyklicznych realizacji jest ukazujący się jako dodatek w krakowskim wydaniu Gazety Wyborczej „Raport o działkach”, czyli przegląd rynku nieruchomości w Krakowie i okolicach.

Marek Nickel zajmuje się fotografią od 1975 roku. Współpracował z wydawnictwami: Bauer, Muza, Hachette. Od 1998 roku zrealizował projekty dla grupy europejskich archiwów www.euarchives.org, dla Archiwum Państwowego w Krakowie www.archiwum.krakow.pl, dla Muzeum Historycznego Krakowa prezentację związaną z 750-leciem lokacji Krakowa www.archiwum.krakow.pl/lokacjakrakow/. Także dla wielu innych firm Kobe, Kserkop, Psiloc, Centrum Promocji i Szkolenia SYSTEM s.c., sklep górski "Wierchy".

Największym wspólnym przedsięwzięciem była półroczna sesja zdjęciowa do publikacji wydawnictwa Hachette o polskich browarach oraz atrakcyjnych turystycznie mało znanych ośrodków turystycznych w Polsce. W ten sposób z serii „Miejsca Niezwykłe” powstały dwie książki „Browary w Polsce” i „Zakątki na urlop i weekend” (wyróżnienie w kategorii „przewodnik dla aktywnych” w drugiej edycji konkursu „Najlepsze publikacje turystyczne”)

Oferujemy profesjonalne przygotowanie tekstów reklamowych, promocyjnych do stron WWW i publikacji prasowych i wydawnictw.

Wykonujemy fotoreportaże, zdjęcia promocyjne produktów (w studiu lub u klienta), zdjęcia wnętrz i budynków do wykorzystania w materiałach promocyjnych.

Nasze usługi fotograficzne realizowane są technikami:

- klasycznymi: kolor, zdjęcia czarno-białe, przeźrocza, na materiałach małoobrazkowych (aparaty i obiektywy firm Nikon, Canon) oraz w formacie 6x7 (profesjonalny sprzęt studyjny Mamiya).

- cyfrowo: sprzęt Nikon, Canon